Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zajmujemy się komputerami i laptopami pod każdym kątem np.:serwis


 

Serwis laptopów w Mikołowie. Najczęściej naprawiane Laptopy ( Notebooki ):
Sony Vaio, HP, Fujitsu-Siemens, Toshiba, IBM / Lenovo, Asus, Acer, Msi, Packard Bell, LG, Samsung. Zapewniamy skuteczny serwis komputerów na śląsku. (Tychy , Mikołów, Katowice, Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska)

Serwis:

Coraz więcej kupujących wraca do nas po kilku latach którzy zakupili w naszej firmie laptopa, Nie wszyscy wiedzą że ilość ładowań baterii w laptopie przewidziana jest na ok 300 razy więc trzeba się liczyć ze stratnością sprawności w czasie np po roku, dwóch, trzech. Warto pamiętać zatem aby unikać częstych doładowań.( podobnie jak w telefonie komórkowym). W mojej firmie potrafimy znaleźć potrzebne Tobie części zamienne nawet po wielu latach ( istniejemy od 14 lat na rynku ) takie jak akumulatory, zniszczone klawiatury, pęknięte matryce czy wiele innych. Twojego Laptopa naprawimy w naszym serwisie w Mikołowie, jeśli zajdzie taka konieczność "tragiczny przypadek" współpracujemy z profesjonalnymi serwisami w miastach Katowice, Tychy, Gliwice, Bielsko-Biała, które są do naszej dyspozycji i nie kosztują tyle co Autoryzowany Serwis danej marki laptopa ( ASO ). Zawsze możesz wysłać Notebooka do serwisu ASO jak zrobił mój znajomy, a raczej zdesperowany chciał wysłać, gdzie wentylatorek chłodzący miał kosztować ponad 200zł ( a gdzie robocizna ) lecz po wpisaniu danych laptopa w formularzu internetowym okazało się że i tak wentylatorka nie ma. Jestemy bardzo skuteczni w naprawach a do każdego klienta podchodzimy tak jakbyśmy sami chcieli być obsłużeni to różni nas o maszyn, które coraz częściej odpowiadają na e-maile,telefony itd( osobiście mnie to irytuje). Zdarzają się także sytuacje jak ostatnio kiedy to naprawa gniazda zasilania wraz z nowym zasilaczem do laptopa wstępnie oszacowana była na ok 252zł i miała trwać ok 7-10 dni a klient odebrał sprawny sprzęt z uśmiechem na ustach po 2-3 dniach płacąc dwiście kilka złotych za wykonaną usługę. Na wykonane naprawy udzielamy 3 miesięcznej gwarancji.

czyszenie-komputera

 

Co naprawiamy:

Mikołowski Serwis laptopów blisko Katowic - Serwis pogwarancyjny wykonuje następujące naprawy w laptopach firmy SONY ACER ASUS HP TOSHIBA MSI LENOVO DELL APPLE

 1. Wymieni zawiasy matrycy w Laptopie firmy Sony Vaio
 2. Wymiana matrycy SONY VAIO - oryginalne matryce lub tańsze zamienniki
 3. Wymiana lub naprawa w HP ASUS ACER Sony Vaio gniazdek zasilania oraz modułów zasilania laptopa
 4. Wymiana matrycy LCD w laptopie asus msi lenovo
 5. Sony Vaio serwis laptopa Katowice
 6. Wykona naprawę modułów podświetlania notebooków znanych firm
 7. Naprawa uszkodzonych płyt głównych notebooków Sony Vaio serii PCG , VGN
 8. Wykona naprawę elementów ładowania laptopa hp pavilion hp dv acer sony vaio
 9. Czyszczenia i konserwacja systemów chłodzenia laptopa Sony Vaio
 10. Modernizacja notebooka: zmiany dysków twardych, napędów CD/DVD, pamięci RAM, instalacja i konfiguracja kart WiFi.
 11. Serwis podejmie się wymiany matrycy LED w Laptopie apple dell toshiba a300 a500 , Sony Vaio
 12. Optymalna konfiguracja i instalacja Windows 7 / XP / Vista w celu przyspieszenia działania komputera
 13. Usunie niechciane programy typu Spyware, trojany, wirusy w notebooku asus samsung dell
 14. Wymiana klawiatury w komputrze vaio apple samsung ibm
 15. Wymiana matrycy LED w Laptopie firmy Sony Vaio
 16. Naprawa lub wymiana zasilacza do Sony Vaio hp asus apple toshiba dellskimn-ipad serwis apple tablet

Kompetencje naszego serwisu komputerowego:

Z usług naprawy laptopów skorzystało wiele instytucji publicznych jak szkoły urzędy ośrodki postępu rolniczego firmy prywatne oraz spółki, ponadto bardzo wiele osób prywatnych z całego śląska oto kilka z nich. Największą grupę zadowolonych klientów mamy z Tychw oraz pobliskich Katowic sąsiadujących z Mikołowem. Również pojawiają się w naszym serwisie osoby z Rudy Śląskiej gdyż Mikołów łączy wszystkie drogi dojazdowe do tych miejscowości a naprawa laptopa to poważna sprawa wymaga odpowiedniej wiedzy sprzętu oraz serwisu z odpowiednim zapleczem.

Podobne zagadnienia