Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Laptopy Sony Vaio mało się psują, jeśli już wystąpi usterka do najczęstszych należą uszkodzenia układów graficznych. Nasz Serwis Sony Vaio na śląsku w pobliżu Katowic dokunuje natomiast wielu napraw, które powstają w trakcie użytkowania, do najczęstszych z nich nalężą pęknięcia obudowy po upadku, zalana klawiatura w notebooku. Bardzo rzadko do naszego Serwisu trafiają notebooki tej firmy, w których usterki nastąpiły samoczynnie. Zdarzają się naprawy Sony Vaio związane z wyrwaniem lub złamaniem gniazda zasilania, widomo prawie zawsze z winy użytkownika. Czasem mogą się zdażyć naprawy zawiasów lub ich wymiana. Nasz Serwis komputerowy często takie naprawy wykonuje szybciej i taniej niż autoryzowany serwis Sony Vaio. Zdażyć się może również konieczność wymiany matrycy w laptopie pu upadku - wtedy wyceniamy i informujemy o kosztach. Wszystko jednak zależy od konkretnego przypadku, mimo to laptopy Sony raczej rzadko trafiają do naprawy i należą do grupy dobrych komputerów przenośnych.

Bardzo często producenci takich maszyn jak HP Asus SONY czy Fujitsu Siemens utrudniają lub uniemożliwiają dostęp do części zamiennych i to nam się nie podoba. Całe szczęście że istnieje jednak rynek wtórny na którym można zdobyć potrzebne komponenty do naprawy laptopa choć z częściami do Sony bywa rożnie. Jeśli jest taka opcja naprawiamy notebooki sony ( naprawa płyty głównej czy karty grafiki ) a dopiero jeśli to jest niemożliwe proponujemy wymianę komponentu na nowy wychodząc z założenia, że przebijając oponę w samochodzie nie koniecznie trzeba wymieniać całe koło! Wiemy to, wiemy również, że naprawa notebooka w autoryzowanym serwisie firmy SONY bywa bardzo kosztowna wychodzimy naprzeciw Państwu dając nadzieję na skuteczną naprawę Sony vaio.

sony-xperia-leadsony-1346259804

Serwis pogwarancyjny wykonuje następujące naprawy w laptopach firmy SONY

 1. Wymieni zawiasy matrycy w Laptopie firmy Sony Vaio
 2. Wymiana matrycy SONY VAIO - oryginalne matryce lub tańsze zamienniki
 3. Wymiana lub naprawa w Sony Vaio gniazdek zasilania oraz modułów zasilania laptopa
 4. Wymiana matrycy LCD
 5. Wykona naprawę modułów podświetlania
 6. Naprawa uszkodzonych płyt głównych notebooków Sony Vaio serii PCG , VGN
 7. Wykona naprawę elementów ładowania laptopa
 8. Czyszczenia i konserwacja systemów chłodzenia laptopa Sony Vaio
 9. Modernizacja notebooka: zmiany dysków twardych, napędów CD/DVD, pamięci RAM, instalacja i konfiguracja kart WiFi.
 10. Serwis podejmie się wymiany matrycy LED w Laptopie firmy Sony Vaio
 11. Optymalna konfiguracja i instalacja Windows 7 / XP / Vista w celu przyspieszenia działania komputera
 12. Usunie niechciane programy typu Spyware, trojany, wirusy w notebooku
 13. Wymiana klawiatury w komputrze vaio
 14. Wymiana matrycy LED w Laptopie firmy Sony Vaio
 15. Naprawa lub wymiana zasilacza do Sony Vaio

Podobne zagadnienia